Spotkania z nową energią
Dodane przez admin_ug dnia

3 GRUDNIA W GODZINACH 9-12 DO GRABOWCA ZAWITAJĄ DORADCY ENERGETYCZNI Z REGIONALNEGO BIURA ENERGII, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO. OD NICH BĘDZIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ, CO TO SĄ PANELE FOTOWOLTAICZNE, SOLARY, POMPY CIEPŁA ORAZ W JAKI SPOSÓB MOŻNA UZYSKAĆ DOTACJE NA ICH MONTAŻ.

 

- Unia Europejska stawia na zieloną energię. Urząd Marszałkowski wpisuje się w ten trend. Sukcesywnie realizowane są projekty dofinansowywane z funduszy europejskich na odnawialne źródła energii takie jak instalacje solarne, fotowoltaiczne, pompy ciepła czy termomodernizacja budynków - dyrektor Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. - Nasi doradcy udzielają bezpłatnych porad o planowaniu i wdrażaniu inwestycji ekologicznych oraz przybliżają tą tematykę mieszkańcom gmin i miast województwa lubelskiego. Wdrażany jest także program czyste powietrze w ramach, którego można wymienić przestarzałe kotły, ocieplić dom, wymienić okna.


SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W SIEDZIBIE URZĘDU GMINY GRABOWIEC.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH OSZCZĘDNOŚCIAMI NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ I TEMATYKĄ ZWIĄZANĄ Z ODNAWIALNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII.

 

Ty też możesz umówić się na spotkanie i skorzystać z bezpłatnej porady. Regionalne Biuro Energii UMWL 20-029 Lublin, ul. Artura Grottgera 4. e-mail: doradctwo.energetyczne@lubelskie.pl

 

Zachęcamy również na naszą stronę na portalu Facebook

fb.com/PoczujEnergie