GRABOWIEC CENTRUM
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
GRABOWIEC GÓRA
ROGÓW
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
GRABOWIEC GÓRA
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
PARK, URZĄD GMINY
BRONISŁAWKA
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC PANORAMA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC CENTRUM
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC
BRONISŁAWKA
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
GRABOWIEC PANORAMA
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA

projekt1 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

15224617 1694165210897950 378970241 o

W dniu 28 listopada 2016 roku w Urzędzie Gminy Grabowiec rozstrzygnięte zostały eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”.

Konkurs zorganizowany został przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. W przygotowanie prac konkursowych włączyli się nauczyciele Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu. Nagrody zostały wręczone przez fundatora Wójta Gminy Grabowiec Waldemara Greniuka oraz Komendanta Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Grabowcu Mirosława Bednarczyka.

Komisja konkursowa przyznała równorzędne nagrody główne w każdej grupie wiekowej, i tak:

- w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III nagrodzeni zostali: Wiktoria Bednarczuk kl. II c, Amelia Lasko kl. II c, Julia Hawro kl. II a, Julia Greniuk kl. III a, Weronika Walikowska kl. III a,

- w kategorii szkoły podstawowej klasy IV-VI nagrodzono: Julia Jóźwiak kl. IV b, Aleksandra Hinc kl. IV b, Zuzanna Skrzyńska kl. VI b, Aleksander Krawiec kl. VI b, Kacper Kołodziej kl.VI b,

- w kategorii gimnazjum nagrodzeni zostali: Magdalena Steć kl. I A, Aleksandra Walkowska kl. I A, Edyta Margol kl. III B,

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali również: Mateusz Sowiński kl. III a, Kacper Flis kl. III a, Jakub Herbut kl. III a, Julia Małysz kl. III b.

Nagrodzone prace wezmą udział w eliminacjach powiatowych konkursu, które odbędą się w grudniu bieżącego roku.

Scroll to top