DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC CENTRUM
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
GRABOWIEC
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA
GRABOWIEC PANORAMA
GRABOWIEC GÓRA
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE
BRONISŁAWKA
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
GRABOWIEC GÓRA
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC PANORAMA
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
PARK, URZĄD GMINY
BRONISŁAWKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
ROGÓW

ZAWODY SPORTOWO-POŻARNCZIE 2017

DSC 0665

W dniu 11 czerwca 2017 roku w Miączynie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Miączyn i Grabowiec. Patronat nad tym wydarzeniem objął Wójt Gminy Grabowiec oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Grabowcu. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn z terenu gminy Grabowiec, 6 grupy „A”, 3 grupy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopców oraz 1 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Dziewcząt.

Zawody rozegrano w następujących konkurencjach:

1. sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami,

2. ćwiczenia bojowe.

 

Klasyfikacja łączna obu konkurencji dla grupy „A” przedstawiła się następująco:

I miejsce z wynikiem 90,13 pkt – OSP Grabowiec-Góra,

II miejsce z wynikiem 94,89 pkt – OSP Tuczępy,

III miejsce z wynikiem 102,07 pkt – OSP Grabowiec,

IV miejsce z wynikiem 104,49 pkt – OSP Ornatowice,

V miejsce z wynikiem 107,67 pkt – OSP Majdan Tuczępski,

VI miejsce z wynikiem 117,88 pkt – OSP Wólka Tuczępska.

 

Klasyfikacja Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Chłopców przedstawia się następująco:

I miejsce z wynikiem 90,61 pkt – MDP OSP Grabowiec,

II miejsce z wynikiem 105,42 pkt – MDP OSP Grabowiec-Góra,

III miejsce z wynikiem 108,45 pkt – MDP OSP Wólka Tuczępska.

Klasyfikacja Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Dziewcząt przedstawia się następująco:
I miejsce z wynikiem 108,46 pkt – MDP OSP Majdan Tuczępski.

 

Podczas zawodów dokonano także odznaczenia zasłużonych druhów strażaków, i tak Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie nadało:

Medal złoty „Za zasługi dla pożarnictwa”, który otrzymali:

1. Kruk Krzysztof – OSP Grabowiec-Góra,

2. Siedlecki Piotr – OSP Tuczępy,

3. Walikowski Radosław – OSP Grabowiec,

4. Żołnierczuk Mariusz – OSP Ornatowice.

 

Medal srebrny „Za zasługi dla pożarnictwa” dla druhów:

1. Boczkowski Marcin – OSP Grabowiec,

2. Boczkowski Piotr – OSP Grabowiec,

3. Czausz Dariusz – OSP Grabowiec,

4. Danieluk Ryszard – Skomorochy Małe,

5. Gruszka Piotr – OSP Ornatowice,

6. Hordyński Andrzej – OSP Rogów,

7. Kaczmara Jarosław – OSP Rogów,

8. Krauze Marcin – OSP Bereść,

9. Margol Wojciech – OSP Grabowiec,

10. Wilk Leszek – OSP Ornatowice.

 

Medal brązowy „Za zasługi dla pożarnictwa”:

1. Boczkowski Paweł – OSP Grabowiec,

2. Grzyb Michał – OSP Skomorochy Duże,

3. Hołdaś Robert – OSP Grabowiec-Góra,

4. Markiewicz Wiesław – OSP Henrykówka,

5. Skrzypek Piotr – OSP Tuczępy,

6. Ulanowski Jarosław – OSP Grabowiec,

7. Żerebiec Ireneusz – OSP Henrykówka.

 

Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Zamościu nadało:

Odznaka „Strażak Wzorowy”, którą otrzymali:

1. Adamczuk Mateusz – OSP Skomorochy Duże,

2. Boczkowski Karol – OSP Grabowiec,

3. Krajewski Jarosław – OSP Majdan Tuczępski,

4. Król Zbigniew – OSP Majdan Tuczępski,

5. Seń Damian – OSP Grabowiec,

6. Tryniecki Wojciech – OSP Grabowiec,

7. Walusiuk Kamil – OSP Ornatowice,

8. Walusiuk Piotr – OSP Ornatowice,

9. Żółkiewski Daniel – OSP Tuczępy.

 

Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Grabowcu nadało:

Złotą odznakę „Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej” otrzymał:

1. Karczmarczyk Piotr – OSP Tuczępy.

 

Brązową odznakę „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza”:

1. Boczkowski Daniel – OSP Grabowiec-Góra,

2. Boczkowski Łukasz – OSP Grabowiec-Góra,

3. Czata Dawid – OSP Grabowiec-Góra,

4. Hanulak Dawid – OSP Grabowiec-Góra,

5. Kaczmara Mateusz – OSP Grabowiec-Góra,

6. Kaspruk Maciej – OSP Grabowiec-Góra,

7. Kozłowski Dawid – OSP Grabowiec-Góra,

8. Wolanin Paweł – OSP Grabowiec-Góra,

9. Wójcicki Mikołaj – OSP Grabowiec-Góra,

10. Góra Paweł – OSP Tuczępy.

 

Widowisko obejrzało około 1000 widzów.

 

Galeria

 

 

Scroll to top