KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
BRONISŁAWKA
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC PANORAMA
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
BRONISŁAWKA
DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
PARK, URZĄD GMINY
GRABOWIEC PANORAMA
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
ROGÓW
GRABOWIEC GÓRA
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE

EUROPEJSKI TYDZIEŃ INNOWACJI

promo debataforum

    URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w dniach OD 6 DO 10 LISTOPADA organizuje EUROPEJSKI TYDZIEŃ INNOWACJI. Europejski Tydzień Innowacji to 5 dni dyskusji, ponad 400 firm z UE, światowej sławy eksperci, 2 konkursy dla firm w tym konkurs dla startupów i wiele wydarzeń towarzyszących. W trakcie ETI uczestnicy będą rozmawiać o najważniejszych kwestiach gospodarczych i społecznych w ramach inteligentnych specjalizacji w kilku blokach tematycznych: Bio-Energo, Forum Cyfryzacji, Innowacje w medycynie czy Giełda Startup. Po więcej informacji zapraszamy na www.etilubelskie.pl/

       W ramach ETI 2017 w dniach 7 i 8 listopada STOWARZYSZENIE EUROPEJSKIE CENTRUM INTEGRACJI I WSPÓŁPRACY SAMORZĄDOWEJ "DOM EUROPY" organizuje DEBATĘ MIAST I REGIONÓW PARTNERSKICH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO oraz II FORUM CYFRYZACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

ETI2017

    Założeniem DEBATY MIAST I REGIONÓW PARTNERSKICH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO jest wzmacnianie i promocja współpracy międzynarodowej między miastami i regionami partnerskimi województwa lubelskiego oraz innymi podmiotami zaangażowanymi we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Głównymi tematami poruszanymi podczas Debaty będą następujące zagadnienia: Sieciowanie współpracy – inteligentne specjalizacje regionów oraz Współpraca nauki i biznesu – dobre praktyki. Więcej informacji na domeuropy.lubelskie.pl.

      Na II FORUM CYFRYZACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO zostaną omówione następujące tematy: cyberbezpieczeństwo i e-administracja, wykorzystanie infrastruktury w PO Polska Cyfrowa, budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez systemy IT i przemysł 4.0, finansowanie rozwiązań IT i innowacji, inwestycje w sieci szerokopasmowe oraz rozwój mediów cyfrowych. Wykład inauguracyjny na temat perspektyw rozwoju cyfryzacji wygłosi Piotr Pietrzak – Główny Technolog IBM Poland. Więcej informacji na forumcyfryzacji.pl.

    Udział w Europejskim Tygodniu Innowacji umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, samorządami, partnerami zagranicznymi i ekspertami z regionów partnerskich województwa lubelskiego w zakresie inteligentnych specjalizacji oraz będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów i budowania relacji społeczno-gospodarczych. Zaproszenie od Sławomira Sosnowskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego na goo.gl/5ijaiz.

      ETI2017 odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie http://etilubelskie.pl/rejestracja.

 

Scroll to top