GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA
DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
ROGÓW
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
BRONISŁAWKA
BRONISŁAWKA
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
PARK, URZĄD GMINY
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC PANORAMA
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC PANORAMA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO

EUROPEJSKI TYDZIEŃ INNOWACJI

promo debataforum

    URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w dniach OD 6 DO 10 LISTOPADA organizuje EUROPEJSKI TYDZIEŃ INNOWACJI. Europejski Tydzień Innowacji to 5 dni dyskusji, ponad 400 firm z UE, światowej sławy eksperci, 2 konkursy dla firm w tym konkurs dla startupów i wiele wydarzeń towarzyszących. W trakcie ETI uczestnicy będą rozmawiać o najważniejszych kwestiach gospodarczych i społecznych w ramach inteligentnych specjalizacji w kilku blokach tematycznych: Bio-Energo, Forum Cyfryzacji, Innowacje w medycynie czy Giełda Startup. Po więcej informacji zapraszamy na www.etilubelskie.pl/

       W ramach ETI 2017 w dniach 7 i 8 listopada STOWARZYSZENIE EUROPEJSKIE CENTRUM INTEGRACJI I WSPÓŁPRACY SAMORZĄDOWEJ "DOM EUROPY" organizuje DEBATĘ MIAST I REGIONÓW PARTNERSKICH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO oraz II FORUM CYFRYZACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

ETI2017

    Założeniem DEBATY MIAST I REGIONÓW PARTNERSKICH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO jest wzmacnianie i promocja współpracy międzynarodowej między miastami i regionami partnerskimi województwa lubelskiego oraz innymi podmiotami zaangażowanymi we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Głównymi tematami poruszanymi podczas Debaty będą następujące zagadnienia: Sieciowanie współpracy – inteligentne specjalizacje regionów oraz Współpraca nauki i biznesu – dobre praktyki. Więcej informacji na domeuropy.lubelskie.pl.

      Na II FORUM CYFRYZACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO zostaną omówione następujące tematy: cyberbezpieczeństwo i e-administracja, wykorzystanie infrastruktury w PO Polska Cyfrowa, budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez systemy IT i przemysł 4.0, finansowanie rozwiązań IT i innowacji, inwestycje w sieci szerokopasmowe oraz rozwój mediów cyfrowych. Wykład inauguracyjny na temat perspektyw rozwoju cyfryzacji wygłosi Piotr Pietrzak – Główny Technolog IBM Poland. Więcej informacji na forumcyfryzacji.pl.

    Udział w Europejskim Tygodniu Innowacji umożliwi wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, samorządami, partnerami zagranicznymi i ekspertami z regionów partnerskich województwa lubelskiego w zakresie inteligentnych specjalizacji oraz będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów i budowania relacji społeczno-gospodarczych. Zaproszenie od Sławomira Sosnowskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego na goo.gl/5ijaiz.

      ETI2017 odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie http://etilubelskie.pl/rejestracja.

 

Scroll to top