GRABOWIEC CENTRUM
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
ROGÓW
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
GRABOWIEC PANORAMA
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
BRONISŁAWKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
PARK, URZĄD GMINY
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
GRABOWIEC GÓRA
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE
GRABOWIEC
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
GRABOWIEC GÓRA
DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
BRONISŁAWKA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC PANORAMA

projekt1 

TARGI PRACY 2018

2018 mup targi pracy PLAKAT A2

      Targi Pracy 2018 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i osób poszukujących pracy. W ubiegłym roku swoje stoiska wystawiło ponad 145 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. Co roku prezentujące się firmy przedstawiały ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi odwiedza około 10 000 osób.

   Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Osoby poszukujące informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej też znajdą coś dla siebie. Na miejscu odbywać się będą również bezpłatne konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych, a doradcy zawodowi pomogą w poprawnym zbudowaniu dokumentów aplikacyjnych.

      Miło nam poinformować, że w 2018 roku patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki OHP.

     Jak co roku organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami są: Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.

    Targi Pracy 2018 to niepowtarzalna okazja do poznania lubelskiego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Zapraszamy do uczestnictwa w Targach Pracy, które odbędą się dnia:

18 kwietnia 2018 r. w godz. 930-1400
w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie
(Park Ludowy).
Udział w imprezie jest bezpłatny.
Scroll to top