KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC GÓRA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC PANORAMA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GÓRA ZAMKOWA, TRZY KRZYŻE
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK Z LOTU PTAKA
DAŃCZYPOL
GRABOWIEC CENTRUM
GRABOWIEC GÓRA - REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
RZEPAK, ZDJĘCIE WYKONANE NA TERENIE BRONISŁAWKI
DROGA WJAZDOWA DO DAŃCZYPOLA
PLAC PRZY KOŚCIELE PARAFIALNYM
GRABOWIEC
GRABOWIEC Z LOTU PTAKA
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC GÓRA, WIDOK NA POLA
GRABOWIEC PANORAMA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
GRABOWIEC WIDOK NA PARK
GRABOWIEC CENTRUM, WIDOK NA PARK
GRABOWIEC GÓRA
GRABOWIEC GÓRA REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWANEGO
WIDOK NA OKOLICE SOŁECTWA DAŃCZYPOL I BRONISŁAWKA
ROGÓW
WIDOK NA POLA MIĘDZY GRABOWCEM A GRABOWCZYKIEM
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H. SIENKIEWICZA
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
BRONISŁAWKA
GRABOWIEC CENTRUM
BRONISŁAWKA
PARK, URZĄD GMINY

TARGI PRACY 2018

2018 mup targi pracy PLAKAT A2

      Targi Pracy 2018 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i osób poszukujących pracy. W ubiegłym roku swoje stoiska wystawiło ponad 145 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. Co roku prezentujące się firmy przedstawiały ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi odwiedza około 10 000 osób.

   Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Osoby poszukujące informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej też znajdą coś dla siebie. Na miejscu odbywać się będą również bezpłatne konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych, a doradcy zawodowi pomogą w poprawnym zbudowaniu dokumentów aplikacyjnych.

      Miło nam poinformować, że w 2018 roku patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki OHP.

     Jak co roku organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami są: Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.

    Targi Pracy 2018 to niepowtarzalna okazja do poznania lubelskiego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Zapraszamy do uczestnictwa w Targach Pracy, które odbędą się dnia:

18 kwietnia 2018 r. w godz. 930-1400
w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie
(Park Ludowy).
Udział w imprezie jest bezpłatny.
Scroll to top