Pomóż zwierzakom i odbierz choinkę

Kurier Lubelski ma zaszczyt ogłosić akcję Karma Wraca. Przygotujmy się na zimę, która dla naszych czworonożnych przyjaciół jest szczególnie wymagająca. Czas świąteczny to idealny moment, aby podzielić się dobrem z tymi, którzy go najbardziej potrzebują.

Akcja Karma Wraca polega na zebraniu m.in.. karmy, obroży, legowisk, żwirku, podkładów higienicznych, bud gąbkowych, smakołyków i wszelkich innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt. Ta pomoc sprawi, że psiaki i kotki będą miały ciepłe i pełne miłości schronisko, a nasi darczyńcy w zamian otrzymają choinkę, która będzie cieszyła oko w świąteczne poranki i wieczory.
Co, gdzie, kiedy?
Dołączcie do nas w Lublinie, Puławach i Biłgoraju, aby wspólnie wsparć te fantastyczne organizacje: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, Fundacja „Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa” oraz Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „PODAJ ŁAPĘ”. Szczegóły poniżej:

  • 14 grudnia, godz. 14:00-18:00, Galeria Zielona Puławy – zbieramy dary dla Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa
  • 16 grudnia, godz. 9:00-14:00, C.H. Leclerk Lublin – zbieramy dary dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt
  • 17 grudnia, godz. 10:00-14:00, Galeria Biłgorajska – zbieramy dary dla Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”

Zachęcamy, aby przynieść swoje darowizny – każdy gest się liczy! Nasza pomoc sprawi, że te zwierzęta będą miały ciepłe serce i brzuch pełen smakołyków. Dołącz do nas, podziel się i pozwól, by karma wróciła do Ciebie wielokrotnie – tak jak radość, którą przyniesiesz bezdomnym zwierzakom! W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o objęcie patronatem wspomnianej akcji. Dziękujemy za okazane serce i dołączenie do Karma Wraca